Program
Fri day 26 July 2019
Thurs day 25 July 2019
Wednes day 24 July 2019
Kärdla Villaladu Sadama 33
Music by:
Music by:
Music by:
Participants:
Participants:
Participants:
BUY TICKETS OSTA PILET BUY TICKETS OSTA PILET BUY TICKETS OSTA PILET BUY TICKETS OSTA PILET BUY TICKETS OSTA PILET BUY TICKETS OSTA PILET
Hiiumaa Muuseumid Pikk Maja Vabrikuväljak 8
Triigi Filharmoonia Triigi sadam, Saaremaa
Frederic Chopin Claude Debussy Francis Poulenc Igor Stravinsky
Ingrid Fliter ja Anton Dressleri maali- ja fotonäituse “Muusikute ränne” avamine ja kontset.
19.00
19.00
18.00
Satur day 27 July 2019
Music by:
Participants:
Kärdla Villaladu Sadama 33
Satur day 29 July 2017
Soonlepa Manor
Friday 28 July 2017
Hiiumaa Museum Vabrikuväljak 8 Kärdla, Hiiumaa
Thurs day 27 July 2017
Kärdla Culture Centre Kärdla, Hiiumaa
Music by:
Sunday 30 July 2017
Part 1 Pühalepa Church
Wednes day 02 August 2017
Mustpeade Maja, Tallinn
19.00
Carl Reinecke César Cui Boris Snetkov Karol Mieczysław Prosnak
Giovanni Sollima Mikołaj Konstanty Czurlanis Erkki-Sven Tüür
19.00
16.00
16.00
19.00
Music by:
Johannes Brahms Ottorino Respighi Benjamin Britten Malcolm Arnold
Music by:
François Devienn Eugène Bozza Sergey Taneev Michael McGlynn
Vytautas Miškinis Lauri Jõeleht Anton Dressler (clarinet + live electronics) Arvo Pärt
Music by:
Peeter Vähi Erkki-Sven Tüür Arvo Pärt Johann Sebastian Bach Tõnu Kõrvits
Music by:
Lauri Jõeleht Erkki-Sven Tüür Arvo Pärt Johann Sebastian Bach
Part 2 Suuremõisa Manor
Participants:
Participants:
Participants:
Participants:
Participants:
Festival soloists
Sun day 29 July 2018
Satur day 28 July 2018
Thurs day 26 July 2018
Hiiumaa Muuseumid Pikk Maja
19.00
Kõpu Suurkivi (kontserdi I osa) ja
17.00
Kõpu Rahvamaja (kontserdi II osa)
Pühalepa kirik
15.00
Tues day 31 July 2018
Tallinna Fihlarmoonia Mustpeade Maja
20.00
Music by:
Johannes Brahms Cesar Franck Jean Françaix Peter Hope
Music by:
Franz Schubert Gioachino Rossini Vytautas Miškinis Jevgenijs Ustinskovs Vaclovas Augustinas Edward Elgar Lauri Jõeleht Peteris Vasks Sergei Prokofiev
Music by:
Joseph Haydn “Seven Last Words Of Our Saviour On The Cross” Transcription for 10 instruments
Music by:
Joseph Haydn “Seven Last Words Of Our Saviour On The Cross” Transcription for 10 instruments
Participants:
Participants:
Participants:
Participants:
Homecoming Vocal Ensemble Festival soloists
Program

2018

Program Sunday  31 July 2016 19.00 Suuremõisa mõis Suuremoisa, Hiiumaa  Joint concert with participants of Master Classes Works by: Wilhelm Friedemann Bach Jean- Baptiste Barrière Georg Philipp Telemann Christoph Ernst Friedrich Weyse Béla Bartok Francis Poulenc Erkki- Sven Tüür Robert Schumann  ,  Friday  29 July 2016 20.00 Hiiumaa Museum Vabrikuväljak 8 Kärdla, Hiiumaa   Classical Evening Works by: Ludwig van Beethoven Max Bruch Erwin Schulhoff Andrei Eshpai   Wednes day 27 July 2016 20.00 Hiiumaa Kino Rookopli 18 Kärdla, Hiiumaa  Cinema Concert Works by: Gia Kancheli Charlie Chaplin Dobrinka Tabakova Andrei Eshpai  Participants: Participants: Participants: Program 2018 2017 2016 2019
Timur Yakubov Aleksei Savinkov Karl Joosep Sinisalu Vladimir Elistratov Alisa Spilnik Marina Pavlenko Eliza Khanafina
19.00
Frederic Chopin Carl Reinecke, Ottorino Respighi
Johannes Brahms Giuseppe Giordani Reinhold Glier Doris Kareva Tõnu Kõrvits Eino Tamberg/Juhan Liiv Erkki-Sven Tüür/Arved Paul Pärt Uusberg
Fri day 26 July 2019
Music by:
Participants:
BUY TICKETS OSTA PILET BUY TICKETS OSTA PILET
22.00
Johann Sebastian Bach Helen Tobias - Duesberg Jean Françaix Gustav Holst Hain Hõlpus Arvo Pärt Erkki-Sven Tüür Pärt Uusberg Debora Vaarandi
Orjaku külaselts Orjaku sadam, Hiiumaa
Ludwig van Beethoven Theodore Dubois Francis Poulenc Erkki-Sven Tüür
BUY TICKETS OSTA PILET BUY TICKETS OSTA PILET
HIIUMAA HOMECOMING FESTIVAL
© Hiiumaa Homecoming Festival
hiiumaahomecoming@gmail.com
BUY TICKETS OSTA PILET BUY TICKETS OSTA PILET